Charmed Magic

Forever Charmed

ИндексЗбИжЗИЙКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Къщата на Мери-Кейт

Go down 
АвторСъобщение
Holly
Админче
Админче

Брой мнения : 88
Registration date : 06.10.2007

ПисанеЗаглавие: Къщата на Мери-Кейт   Сря Окт 10 2007, 19:56

Къщата на Мери-Кейт

Вижте профила на потребителя
Мери-Кейт
Чародейка

Брой мнения : 13
Registration date : 09.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Чет Окт 11 2007, 10:31

Мери се настани в новият си дом Smile

Последната промяна е направена от на Чет Окт 18 2007, 21:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Holly
Админче
Админче

Брой мнения : 88
Registration date : 06.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Чет Окт 11 2007, 11:50

Мери-Кейт не подозираше обаче къква опасност я грозеше. Наближаваше към къщата нещо много лошо, но все още не се знаеше къкво е то. Crying or Very sad

Мелинда Грегерсен
Демон
Демон

Брой мнения : 2
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Чет Окт 11 2007, 12:13

Приближаваше Мелинда (прочут демон изстискващ всички сили на вещиците). Мери-Кейт трябваше много да внимава защото Мелинда беше наблизо. А в "Книгата на Сенките" нямаше нищо против нея. Хубавото за Мери-Кейт обаче беше че нейният ангел наближаваше да я предопреди за демона и да и каже как може да го убие. Smile
Вероника Анинстан
Уайтлайтър
Уайтлайтър

Брой мнения : 3
Registration date : 08.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Чет Окт 11 2007, 12:56

Ангела на Мери-Кейт пристигна за да я предопреди за опосността.
-Мери-Кейт наближава голяма опасност.- още от вратата започна да и обяснява Вероника- Демон който изтисква силата на вещиците. Това става възможно чрез използването на силата която притежаваш. Затова когато е при теб не трябва да използваш силата си. Ако я използваш ще стане опасно и ще я изгубиш.
-А как мога да обия този демон?- Нетърпелива да узнае попита Мери-Кейт.
-Не ме прекъсвай и ще ти обясня.-засмя се ангелът и продължи.- За да го убиеш ти трябва да направиш отвара. Знам че в "Книгата на сенките" не пише нищо за това ме изпратиха да ти помогна. В отварата трябва да има листа от женшен и цвечета от липа. Тези неща се сваряват и трябва да я накараш да го изпие. След като го изпие тя не може да навреди на никой.
-А как да я накарам да го изпие казваш го така все едно е нещо много лесно?!-отново попита Мери-Кейт.
-Този демон е известен с това че първо се сприятелява с жертвата.-започна да обяснява Вероника- Затова още в началото дойдох да те предопредя.Защото след като ти е приятелка не можеш да я премахнеш. Тя наближавя. А за да не я объркаш ти давам това куче. То винаги я познава. Вярвай му. Само ако се разлае, само тогава и дай отварата. Сега аз тръгвам.
Мери-Кейт
Чародейка

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Пет Окт 12 2007, 20:57

Мери разбра как да унищожи демона и тръгна да търси продукти за отварата.Тръгна към квартал ''Angels'' защото там се намираше единственият магически магазин.Стигна до ''Magic Shop'' и попита продавачката дали има листа от женшен и цветчета от липа.За щастие имаше и от двете.Мери тръгна към домът си за да приготви отварата.Извади котлето и сложи продуктите в него.Тя започна да вари отварата в продължение на 3 часа.През това време мислеше как да накара Мелинда да изпие отварата.Минаха се трите часа а Мери още не беше сигурна че планът и ще проработи.Отварата беше готова.Кучето бешо обучено да лае,ако на близо е Мелинда.След минути се позвани на врата,но кучето не лаеше.Мери отвори и видя че е нейна стара приятелка.По тактичен начин тя я отпрати.Минаха се няколко часа , а нямаше никаква следа от Мелинда.След малко се звънна на вратата и кучето се разлая.Тогава тя разбра че е демонът Мелинда.Отвори вратата:
- Здравей приятелко-каза Мелинда
-Здравей Мелинда , заповядай влез.-покани я Мери.Мелинда влезе и седна на канапето.
-Искаш ли нещо за пиене?
-Да,благодаря ще искам чаша кафе.Мери тръгна към кухнята за да сипе кафе на Мелинда.Към него обаче добави и отварата.
-Заповядай Мелинда
-Благодаря
-Кога пристигна в града-попита Мелинда
-Ами наскоро се нанесох
-А какво стана с родителите ти?
-Ами дълга история...
-Аз не бързам за никаде-каза настоятелно Мелинда, като искаше да измъкне всякаква информация.Мери се притесни, защото не можеше да и каже истината,а и тя все още не беше пийнала и глътка.
-Ами харесва ли ти кафето?-попита я Мери с цел да пийне от него.
-Да хубаво е.
-Къде е тоалетната-попита Мелинда
-На втория етаж в дясно
-Ще се върна след малко.Мери подозираше че може да се е качила на тавана при ''книгата на сенките'' и затова отиде да провери.Качи се на тавана и видя Мелинда да разгръща страниците на книгата.Мелинда я видя и я блъсна по стълбите.Взе един нож с цел да я убие,но отварата подейства и Мелинда припадна.След няколко минути тя се събуди и не помнеше нищо.
-Какво е станало,защо съм в тази къща?-попита Мелинда
-Видях те че си припаднала пред къщата ми и те пренесох вътре.Учудена Мелинда благодари на Мери.
-Благодаря ти .Мери се усмихна и я отпрати.

Последната промяна е направена от на Съб Окт 13 2007, 10:08; мнението е било променяно общо 2 пъти
Мери-Кейт
Чародейка

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Чет Окт 18 2007, 23:12

Това е моята къща Smile

Салонът

Холът

Кухнята

Трапезарията

Стаята ми

Стаите за гости

Баните

Стаята на дъщеря ми

Дъщеричката ми Виктория

Градината

Езерцето

Джакузито

Басейна

А ето го и мъжът ми

Кученцето ми

Колата ми

Колата на мъжът ми

Общата кола

Лимозината ни Very Happy

Последната промяна е направена от на Вто Дек 11 2007, 22:27; мнението е било променяно общо 3 пъти
Мери-Кейт
Чародейка

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Пет Ное 23 2007, 21:48

Мери-Кейт стоеше в градината и си мислеше за своят рожден ден . Той беше вчера , но от цялата суматоха от демонът не остана време за празнуване . Тя се обади на няколко приятели и ги покани да празнуват в Неделя:
-Здравей Ашли , организирам парти за рожденният си ден Smile Ще се състои в Неделя от 20.00 . Ще те чакам Smile - Мери се обади още и на Фийби , Холи , Прю и Крис . Те бяха най-добрите и приятели и затова реши да празнува точно с тях . Мери прелисти няколко каталога за организиране на парти и позвани на един от тях . Всичко щеше да е готово в Неделя по обяд . Така Мери-Кейт се успокои и реши да почине в стаята си .
Мери-Кейт
Чародейка

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Нед Ное 25 2007, 18:23

Всичко беше готово . Мери очакваше гостите да пристигнат с голямо нетърпение . Тя отиде в градината за да огледа всичко за последно .
Мери-Кейт
Чародейка

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Нед Ное 25 2007, 19:19

Храната :

А който желае коктейл :

А кола или фанта :

А ето я и тортата :
Prue
Чародейка

Registration date : 11.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Вто Ное 27 2007, 14:48

На врата се звънна и Мери-Кейт отиде да отвори.
-Здравей, Честит рожден ден Мери-рече Прю и подаде един красиво опакован пакет-Надявам се да ти хареса.
-Мерси много-отговори й рожденничката.
-Май аз съм първата-каза Прю влизаики в прекрасната къща на приятелката си-надявам се че не възразяваш че доведох дъщеричката си,просто нямаше на кой да я оставя.
Чак тогава Мери забеляза че зад краката на Прю се подаваше една мъничка глава и гледаше доста стреснато.
-Здравей, аз съм Мери-Кейт-каза рожденничката-ти как се казваш сладурано.
-Емма-изрече вече успокоилото се детенце.
-Много е сладка-обърна се Мери-Кейт към Прю-Радвам се че дойде.
-И аз-отговори й Прю-Я кажи какво стана с демона...
Двете тръгнаха към хола а малкото детенце подтичваше след тях.
ashli olsan

Брой мнения : 6
Registration date : 10.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   Вто Ное 27 2007, 21:05

Звънн , позвани се на вратата :
-Здравей сестричке , честит рожден ден - Ашли се обърна към Мери .
-Благодаря много мила , заповядай настанявай се .
-Благодаря сестричке заповядай това е подаръкът ми Smile - Ашли изкара зад гърба си една блезтяща кутия .
-Какво е това ? - попита Мери .
-Отвори го и ще разбереш . - каза Ашли
Мери разкъса опаковката и отвори кутията . Там стоеше едно малко , пухкаво кученце.Мери го извади от кутията и го прегърна .
-Благодаря ти много Ашли , подаръкът ти е чудесен .
Радвам се че ти харесва Smile
Ашли , Мери и Прю приказваха на различни теми и за различни неща , а малката Емма си играеше в градината . Те очакваха и другите гости за да стане компанията по весела .
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери-Кейт   

Къщата на Мери-Кейт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1